A miało być tak pięknie.
Znaleziono 522 wyniki
- śr maja 27, 2026 6:49 am
- Forum: Zawody i imprezy ACES
- Temat: Bitwa o Pobiednik
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 538
Re: Bitwa o Pobiednik
Ja niestety nie przyjadę z powodu nie skończenia naprawy samochodu i brakiem jakiegokolwiek przygotowania do zawodów, niestety doba jest dość kurtka.
A miało być tak pięknie.
A miało być tak pięknie.
- wt kwie 28, 2026 6:42 am
- Forum: Zawody i imprezy ESA
- Temat: PP ESA VII Bitwa Powietrzna o Zawiercie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 703
Re: PP ESA VII Bitwa Powietrzna o Zawiercie
Raczej się nie odbyły bo cicho jak w grobie.
- ndz kwie 26, 2026 2:20 pm
- Forum: Ogłoszenia Kwatery Głównej ESA
- Temat: Rozkaz KG ESA #2026/01 Selekcja na stanowiska NC1 i NC2 ESA
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 239
- czw kwie 09, 2026 1:09 pm
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
- śr kwie 01, 2026 1:17 pm
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
Oo, dość cięzko wyszedł, po tankowaniu jest na pewno ponad 1,4t. 
- sob mar 21, 2026 2:26 pm
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
Mam nadzieję że wifi na łeś prawą stronę, bo zwichrowaną masz lewą

- czw mar 19, 2026 11:41 am
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
Formę robiłem od razu zwichrowaną żeby lot był możliwie kurtki
, walka bez walki
Kabina jak wszystko toporna brzydka i ochydna, a fuj.
Kabina jak wszystko toporna brzydka i ochydna, a fuj.
- wt mar 17, 2026 7:04 am
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
Oblot będzie dość kurtki z ręki do gleby 
- sob mar 14, 2026 4:09 pm
- Forum: Modele WWII
- Temat: TACHIKAWA ki-94 I
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 696
Re: TACHIKAWA ki-94 I
Jakoś to wygląda, może będzie latać 
- pt mar 13, 2026 6:42 am
- Forum: Ogłoszenia Kwatery Głównej ESA
- Temat: Rozkaz KG ESA #2026/01 Selekcja na stanowiska NC1 i NC2 ESA
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 239
Re: Rozkaz KG ESA #2026/01 Selekcja na stanowiska NC1 i NC2 ESA
Zgłaszam na NC 1 Grzegorz Bielecki.