10. Bitwa o Bemowo

Zawody i imprezy ESA
Aeromodel
Posty: 16
Rejestracja: śr wrz 01, 2021 1:26 am

Re: 10. Bitwa o Bemowo

Post autor: Aeromodel »

Dzień dobry,
mamy już jasność w kwestii PP, czyli 10. Bitwa o Bemowo będzie imprezą zaliczaną do Pucharu Polski ESA.
Bedzie to, jak sądzę, dodatkową motywacją, by wybrać się na naszą imprezę.
Wszystkie informacje - łącznie z plakatem, zostały uaktualnione, zatem zapraszam do rejestrowania się.
Pod tym linkiem znajdziecie formularz https://bemowskie.pl/10-bitwa-o-bemowo- ... snia-2021/
Jeśli żaden z pilotów, którzy zarejestrowali się - jeszcze przed zmianą terminu, nie poprosi o wykreślenie, to na tę chwilę mamy 6 zarejestrowanych zawodników.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia,
Aeromodel
Awatar użytkownika
Jacek
Rookie
Posty: 74
Rejestracja: ndz sty 10, 2021 10:34 am
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: 10. Bitwa o Bemowo

Post autor: Jacek »

Ze swojej strony zachęcam do umieszczenia informacji na "konkurencyjnym" forum: http://www.pfmrc.eu. Moze ktos, kto do tej pory nie latal kombatem na zawodach, przyjedzie na Bemowo...
Pozdrawiam
Jacek Owczarczak
NC2 ESA
Aeromodel
Posty: 16
Rejestracja: śr wrz 01, 2021 1:26 am

Re: 10. Bitwa o Bemowo

Post autor: Aeromodel »

Dzień dobry,
dziękuję Kolegom z odleglejszych zakątków Polski, którzy zdecydowali się przyjechać i wystartować w 10. Bitwie o Bemowo.
Biorąc pod uwagę dystans, jaki mają do pokonania, jak i to, że rekordowa frekwencja raczej nam nie grozi, podjęliśmy decyzję, o rozpoczęciu rejestracji zawodników od godz. 10:00 (tzn. godzinę później).
Przy okazji ponawiam apel do pilotów, którzy jeszcze się wahają. Wpadajcie Bemowo jest blisko:)
Pozdrawiam,
Aeromodel
JJery
Rookie
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 13, 2021 10:41 am

Re: 10. Bitwa o Bemowo

Post autor: JJery »

Jeśli jest ktoś chętny to jadę sam autem kombi z Zawiercia mogę kogoś zabrać dajcie znać najlepiej na telefon 603577241
Aeromodel
Posty: 16
Rejestracja: śr wrz 01, 2021 1:26 am

Re: 10. Bitwa o Bemowo

Post autor: Aeromodel »

Witam Kolegów,
na wstępie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Pilotom, którzy zdecydowali się wziąć udział w 10. Bitwie o Bemowo, jak również Koleżankom i Kolegom pomagającym imprezę przeprowadzić. Bardzo się cieszę, że pomimo zmiany terminu doszło w końcu do, jak się okazało, fajnego spotkania fanów ESA Aircombat. Mam nadzieję, że impreza Latawce na Bemowie dla najmłodszych modelarzy - rozgrywana obok, nikomu nie przeszkadzała. Przenosząc Bitwę z 11 września na 16 października było to jedyne rozwiązanie. Osobiście uważam, że możliwość popatrzenia na powietrzne potyczki tylu znakomitych pilotów, była dla tych początkujących modelarzy wielką frajdą i atrakcją. Dodam na potwierdzenie, że są już pierwsze efekty takiej fuzji, tzn. mamy dwóch nowych modelarzy, którzy przyszli zapisać się na zajęcia - z konkretnym zamiarem budowania modeli ESA:) Podsumowując, chciałbym podkreślić, że modele i zawody ESA Aircombat są znakomitą formą modelarstwa lotniczego dla dzieciaków we współczesnym świecie. Buduje się relatywnie szybko i przy dobrych chęciach młodego adepta oraz zaangażowaniu instruktora, równie szybko można się nauczyć latać. Jednocześnie widowiskowość kombatu sprawia, że ma miejsce popularyzacja modelarstwa. Właśnie za sprawą wspomnianej popularyzacji, od pierwszej edycji Bitwy o Bemowo dbam, jako "instytucjonalny" organizator, o zgłaszanie naszych zawodów do Kalendarza imprez Aeroklubu Polskiego i robię to, jako jedyny w Polsce. Na zakończenie, by nie przynudzać, chciałbym prosić Kolegów Pilotów o uszanowanie faktu, że organizator "instytucjonalny" musi zamawiać wiele różnych usług u dostawców zewnętrznych (np. namiot, barierki, ochrona, ratownik, lotnisko) i z tego powodu właśnie wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Raz jeszcze bardzo Wam dziękuję za tak liczne i miłe spotkanie na bemowskim lotnisku i jak zapowiedziałem na zakończeniu zawodów, wyślę maila do tych Kolegów, którzy nie zdążyli z opłatą startową i niezależnie zaapeluję do wszystkich (także mailowo), by wpłacili na konto NC2 na rzecz zakończenia Pucharu Polski. Pozdrawiam, Aeromodel.
Poniżej wyniki 10. Bitwy o Bemowo:
2021_Bitwa o Bemowo_wyniki.xlsx
(12.76 KiB) Pobrany 228 razy
ODPOWIEDZ