Forum ACES Polska
http://aircombat.pl/ACES/forum/
[K] silnik elektr. do WWI ACES
http://aircombat.pl/ACES/forum/viewtopic.php?f=15&t=92
Strona
1
z
1
[K] silnik elektr. do WWI ACES
:
czw kwie 14, 2022 8:46 pm
autor:
samolocik
Jak w temacie, spełniający regulamin, na 3s lub 6s może być w zestawie z regulatorem i śmigłem.