PZL 50 Jastrząb
Re: PZL 50 Jastrząb
Nie dziękuj, od czego są Koledzy
.
-
Autsajder1983
- Rookie
- Posty: 102
- Rejestracja: pt sty 15, 2021 1:44 pm
- GRZECHU
- Rookie
- Posty: 156
- Rejestracja: sob sty 09, 2021 7:50 pm
- Lokalizacja: Wrocław/Krzelów
- Kontakt:
Re: PZL 50 Jastrząb
Liczyłem na jakieś bonusowe sceny.
Hehe. Obejrzałeś do samego końcakapnąłem sie jak już puscilem na YT. Mało kto oglada napisy końcowe.
Re: PZL 50 Jastrząb
Ja swojego Sokołojastrzębia skończyłem, czas na oblot. Ma inne lepsze malowanie. Wrzucił bym fotkę, ale nie wiem jak
.
Re: PZL 50 Jastrząb
Teraz zobaczę jak lata
Re: PZL 50 Jastrząb
Masz wiecej zdjec? wyslesz mi na email - to bym powrzucal na interenty 