PZL 50 Jastrząb

Modele WWII
Ecik
Ace Pilot
Posty: 552
Rejestracja: wt sty 12, 2021 6:37 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Ecik »

Nie dziękuj, od czego są Koledzy😝.
Autsajder1983
Rookie
Posty: 102
Rejestracja: pt sty 15, 2021 1:44 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Autsajder1983 »

Ecik pisze: pn sty 31, 2022 11:33 am Nie cieszcie się, szachownica jest odwrotnie namalowana😜.
Tylko z jednej strony :)
Autsajder1983
Rookie
Posty: 102
Rejestracja: pt sty 15, 2021 1:44 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Autsajder1983 »

IMG_20220201_095132_resized_20220201_095158514.jpg
japim
Site Admin
Posty: 479
Rejestracja: sob sty 09, 2021 6:11 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: japim »

GRZECHU pisze: pn sty 31, 2022 11:38 pm To Jastrząb czy sokół? Bo w filmie jest inaczej :roll:
Tak czy siak lata wspaniale :!:
Hehe. Obejrzałeś do samego końca ;) kapnąłem sie jak już puscilem na YT. Mało kto oglada napisy końcowe.
Awatar użytkownika
GRZECHU
Rookie
Posty: 156
Rejestracja: sob sty 09, 2021 7:50 pm
Lokalizacja: Wrocław/Krzelów
Kontakt:

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: GRZECHU »


Hehe. Obejrzałeś do samego końca ;) kapnąłem sie jak już puscilem na YT. Mało kto oglada napisy końcowe.
Liczyłem na jakieś bonusowe sceny. :D
Ecik
Ace Pilot
Posty: 552
Rejestracja: wt sty 12, 2021 6:37 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Ecik »

Ja swojego Sokołojastrzębia skończyłem, czas na oblot. Ma inne lepsze malowanie. Wrzucił bym fotkę, ale nie wiem jak :( .
japim
Site Admin
Posty: 479
Rejestracja: sob sty 09, 2021 6:11 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: japim »

O tak:
Załączniki
zalacznik.JPG
Ecik
Ace Pilot
Posty: 552
Rejestracja: wt sty 12, 2021 6:37 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Ecik »

Nowe i lepsze malowanie :lol:
Załączniki
Lepsze malowanie.
Lepsze malowanie.
Ecik
Ace Pilot
Posty: 552
Rejestracja: wt sty 12, 2021 6:37 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: Ecik »

Teraz zobaczę jak lata
japim
Site Admin
Posty: 479
Rejestracja: sob sty 09, 2021 6:11 pm

Re: PZL 50 Jastrząb

Post autor: japim »

Masz wiecej zdjec? wyslesz mi na email - to bym powrzucal na interenty :D
ODPOWIEDZ